Sensacja i kryminał

Łukasz Piotr Kotwicki „Pamiętnik”

pamietnik-okladka-500px

Roman w wieku czterdziestu kilku lat przechodzi na emeryturę. Przepracował połowę życia w policji i był bardzo dobrym gliną. W tym samym czasie rozwodzi się z żoną, kupuje starego kampera winnebago i wyrusza w podróż po Europie, chcąc od wszystkiego odpocząć i poukładać sobie życie na nowo. Dni mu mijają na rozmyślaniu o przeszłości, którą zostawił w Świebodzinie. Jest mu żal, że rozstał się z żoną. Na całe szczęście ma dobry kontakt z córką Zuzanną.
Pewnego dnia odwiedza go Krystian, przyjaciel córki, i oznajmia mu, że Zuza zaginęła. Razem postanawiają wyruszyć w pełną niebezpiecznych przygód wyprawę po Europie.

Łukasz  Piotr  Kotwicki (ur. 1983). Absolwent Wydziału Mechanicznego na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jego pasją jest fotografia. W wolnych chwilach jeździ na rowerze. Uwielbia podróże. Jest autorem dwóch powieści: Kraina Snów oraz Pamiętnik. Jego książki łączą w sobie elementy takich gatunków literackich jak dramat, komedia, romans oraz kryminał. Twórczość dedykowana jest wszystkim tym, którzy znudzili się standardem i poszukują zupełnie nowych emocji.

2 Comments

  1. Weronika

    Pozycja godna uwagi, wciągająca i idealna na letnie wieczory. Autor posyła bohaterów do słonecznej Chorwacji, gdzie rozgrywa się znaczna część powieści. Niesamowite opisy oraz dopieszczona pod każdym względem fabuła, a także wartka akcja, to wszystko sprawia, że czyta się ją bardzo płynnie. Nie raz autor rozśmieszył mnie do łez, np. akcja w skrzyniach w pobliżu przyportowych spelunek. Polecam gorąco, tym bardziej, że jest to debiut autora! Jestem ciekawa następnych książek!

  2. Alicja

    Bardzo ciekawa ksiażka, fajne dialogi, dużo akcji. Polecam . Czekam na następne tytuły.

Leave a Reply

Theme by Anders Norén